POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Katalog firm

Branża: Stolarstwo / Produkcja mebli

WIR - Hurtownia Stolarska

WIR – Hurtownia stolarska

BRANŻA:

WIR Hurtownia Stolarska
ul. Niemeńska 6
15-161 Białystok
Sklep: tel. +48 669 660 101
e-mail: sklep@wirbialystok.pl
www.wirbialystok.pl

Hurtownia Stolarska WIR istnieje od 2009 r. Od początku istnienia zaopatrujemy zarówno odbiorców indywidualnych jak też hurtowych. Nasz asortyment wciąż się powiększa o najlepszej jakości produkty renomowanych firm. Zajmujemy się pigmentacją farb, lakierów, olei, bejc i wosków oraz dorabianiem kolorów z palet RAL, NCS, Farow Ball, ICA. Oferujemy szeroki wybór powłok lakierniczych do różnego typu […]

Więcej
Meble kuchenne na wymiar Białystok - Baturo Meble

Meble Baturo

BRANŻA:

Produkcja naszych mebli oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Wszystkie meble wykonujemy na podstawie dokładnych pomiarów i dopasowujemy do konkretnego wnętrza. W fazie projektowej uwzględniamy wszelkie uwagi i sugestie Klienta, aby meble były ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu, a zarazem spełniały wizualne oczekiwania zleceniodawcy i były dopasowane do jego potrzeb.

Więcej