POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Chudziński Schody – Producent schodów drewnianych

KONTAKT:

Schody Chudziński
Aleja Niepodległości 42
Choroszcz 16-070
tel. +48 530 344 905
tel./fax +48 85 719 14 75
e-mail: biuro@schody-chudzinski.com
www.schody-chudzinski.com

Firma Chudziński Schody specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie schodów, począwszy od doradztwa, projektowania poprzez wykonanie i montaż.

Ponadto, oferujemy możliwość zakupu schodów do samodzielnego montażu.
Posiadamy nowoczesną stolarnię, lakiernię oraz suszarnię. Pracujemy m. in. na maszynach sterowanych numerycznie przy użyciu programu Compass, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w dogodnych terminach.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadana wiedza pozwalają nam na usatysfakcjonowanie najbardziej wymagających klientów, również tych, którzy myślą o rachunku ekonomicznym.

Oferujemy Państwu schody policzkowe, grzebieniowe, na beton, dywanowe, wspornikowe oraz na konstrukcji metalowej. Do produkcji używamy drewno dębowe, jesionowe, bukowe oraz gatunki egzotyczne. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną, w tym bejcowanie oraz wykończenie powierzchni użytkowych lakierami lub olejami najwyższej klasy. Nasze produkty wzbogacamy na Państwa życzenie o szkło, stal nierdzewną, kamień oraz kowalstwo artystyczne. W zakresie usług ślusarskich oraz kowalskich współpracujemy ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami. Współpraca z lokalnymi zakładami, dla których jesteśmy głównym zleceniodawcą, jest dla nas gwarancja szybkiej i terminowej realizacji zamówień, a także bezpośredniego wpływu na jakość wykonanych prac.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz do firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej na rynku niemieckim. Jesteśmy liderem w projektach indywidualnych oraz systemowych.

Chudziński Schody - Producent schodów drewnianych