POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Moja Maestria

Moja Maestria to kameralne miejsce, gdzie wszelkie zabiegi przeprowadzane są w atmosferze pozwalającej na osiągnięcie nie tylko rewitalizacji ciała, ale także umożliwiającej relaks i wyciszenie. Metody i techniki wykorzystywane w Mojej Maestrii są precyzyjnie dobrane pod kątem efektywności i skuteczności działania i wykonywane produktami najwyższej jakości, indywidualnie dobieranymi do potrzeb każdej skóry.

Różnorodność oferowanych produktów i zabiegów pozwoli zlikwidować dokuczliwe problemy i cieszyć się zdrową i piękną skórą.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą obejmującą pielęgnację twarzy – łącznie z oceną typu skóry, doborem kolorów do jej rodzaju oraz z makijażem. Polecamy Państwu również różne rodzaje masażu: od klasycznego, przez sportowy czy też drenaż limfatyczny, aż po masaż gorącymi kamieniami. Dodatkowo oferujemy profesjonalny masaż twarzy – wspaniały relaks, a także znakomita profilaktyka przeciwzmarszczkowa.
Osoby pragnące zrzucić zbędne kilogramy lub je zyskać także znajdą tu dla siebie indywidualnie rozpisaną dietę oraz szereg zabiegów wspomagających.

Moja Maestria Białystok[null]