POLECANE FIRMY - BIAŁYSTOK

Jeżeli poszukujesz produktu lub usługi na terenie Białegostoku lub w okolicy zapoznaj się z ofertą prezentowanych tu firm. Katalog zawiera polecane przez nas firmy, ich podstawowe dane kontaktowe, mapę z lokalizacją biznesu oraz krótką charakterystykę wraz z polecanymi produktami bądź usługami. Przejrzysty podział na branże ułatwia odnalezienie poszukiwanej firmy.

Najnowsze wpisy

Firmy / Biznes - Białystok. Najnowsze firmy w naszym katalogu biznesowym.
Poznaj polecane produkty oraz usługi firm z Białegostoku i okolic.

FIRMA:

Projekt i druk wizytówek – Białystok

KONTAKT:

ul. Składowa 7 lok. 107, 108
Białystok 15-399
Wyceny / informacje handlowe:
tel. +48 600 288 355
www.drukwizytowek.bialystok.pl

Druk wizytówek możliwy jest wyłącznie z profesjonalnie przygotowanego projektu graficznego, który musi być odpowiednio przygotowany do druku.

Zależnie od potrzeby oraz budżetu możesz wybrać właściwy projekt wizytówki. W swojej ofercie posiadamy kilka opcji przygotowania projektu wizytówki. Opcja najprostsza to tzw. personalizacja gotowego wzoru z naszego wzornika, czyli wstawienie logo (o ile Zleceniodawca je posiada), dopasowanie kolorystyki oraz umieszczenie danych kontaktowych w przewidziane w projekcie miejsca. Projekt indywidualny pozwala na większą swobodę oraz dowolne zaaranżowanie graficzne, do wykorzystania są też dwie strony wizytówki, a nie jedna, jak w przypadku projektu z wzornika. Opcją najwyższą jest projekt, który uwzględnia dodatkowe sposoby uszlachetnienia wydruku, może być to użycie białego zadruku, lakier punktowy, hot stamping itp. Jeżeli interesuje Cię profesjonalny projekt wizytówki zapoznaj się z naszą ofertą.

Druk wizytówek - Białystok